BELYSNING / Bordslampor / Bordslampa 10357875
*
nr 1035 7875
Bordslampa
Luxus, Keramik
Kondition: höjd ca 75 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
Sista tid för bud online:
måndag 2 maj 2016
kl 20:42:47
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
30/4 01:57:18
1
100 kr
1/5 12:24:44
2
150 kr
2/5 17:26:20
3
Vinnande bud
2/5 20:16:41
4
300 kr
2/5 20:16:41
3
(budbetjänt)
2/5 20:19:21
3
justering av budtak
Läs om budbetjänten
- Specialauktion
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bordlampa bordslampa bordslampfot bordslampfötter bordslampor keramik luxus
-
6014 Bordslampa
Hans Agne Jakobson, Markaryd, Modell B-124, Design..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:39
-
6156 Fotogenlampa
+ 1 par lyktor, Karlskrona Lampfabrik, mässing. Hö..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:26
*
Bordslampa
Kondition: höjd ca 75 cm
Läs om budbetjänten
nr 1035 7875
Bordslampa
Luxus, Keramik
Kondition: höjd ca 75 cm
Utrop: | 800 kr |
---|---|
Såld: | 300 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 2 maj 2016 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
30/4 01:57:18 | 1 | 100 kr |
1/5 12:24:44 | 2 | 150 kr |
2/5 17:26:20 | 3 | Vinnande bud |
2/5 20:16:41 | 4 | 300 kr |
2/5 20:16:41 | 3 | (budbetjänt) |
2/5 20:19:21 | 3 | justering av budtak |
Läs om budbetjänten
- Specialauktion
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bordlampa bordslampa bordslampfot bordslampfötter bordslampor keramik luxus
-
6014 Bordslampa
Hans Agne Jakobson, Markaryd, Modell B-124, Design..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:39 -
6156 Fotogenlampa
+ 1 par lyktor, Karlskrona Lampfabrik, mässing. Hö..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:26